Studia podyplomowe "Informatyka z elementami informatyki śledczej" :: aktualności

Witam serdecznie na tablicy ogłoszeń naszych studiów podyplomowych

komunikat 1 z 2016-09-30 02:22

Jest już pierwsza stabilna wersja planu zajęć, dostępna do pobrania w zakładce "plan zajęć".

Terminy zjazdów oraz godziny rozpoczęcia/zakończenia zajęć są już pewne, abyście Państwo mogli planować podróż i pobyt.

Sobotę rozpoczynamy nie-za-wcześnie, aby osoby dojeżdżające też jako-tako zdążyły ; niedzielę kończymy na tyle wcześnie, abyście Państwo mogli na poniedziałek dojechać, a może nawet kawałek weekendu odzyskać

Pierwszy zjazd jest 15 października, zgodnie z przewidywaniami/harmonogramem.

Zajęcia będą prowadzone w salach dydaktycznych budynku 3 Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76, drugi kampus Politechniki. Przede wszystkim w "mojej" sali, tj. P3-209

Stołówka studencka jest w budynku WWFiF (na terenie kampusu), 200m od kampusu jest też restauracja.

Budynek trzeci to ten w górnej części poniższego zdjęcia, z dodatkowym przeszkleniem:


Kampus drugi to ten na rozwidleniu dróg 414 i 45, przy nowym rondzie, pod adresem Prószkowska 76:Są jeszcze wolne miejsca w osiedlu akademickim Politechniki Opolskiej, w D.S.Sokrates - więcej informacji tutaj.poniżej wpisy archiwalnekomunikat 4 z 2016-02-23 23:59

Przeprowadzka wydziału zakończona sukcesem :-) == Organizujemy drugą edycję !! Nie zwlekaj !! - szczegóły pod tym linkiem .

komunikat 3 z 2013-10-23 14:01

Pierwsze zajęcia odbędą się w LA-39, tzn. w budynku Łącznik, oznaczonym na poniższej (opublikowanej 2013-10-18) mapce literą "A". Budynek jest otwarty od godziny 7:00, jest w nim automat z kawą i inne oraz stołówka studencka (oferuje również śniadania) czynna od 9:00. Dojazd z dworca PKP/PKS według mapki poniżej, różnymi liniami, przystanek docelowy to "Mikołajczyka" lub "Sosnkowskiego Politechnika" - oba przystanki są 50m od wejścia do budynku. [znaleziona mapka z oznaczonymi liniami], zdjęcia budynków ((ten wysoki zielony to "Lipsk", ten gdzie rekrutacja to "Łącznik")).

Planowana jest ostatnia zmiana planu, ale chciałbym najpierw porozmawiać z Uczestnikami studiów (w dniu rozpoczęcia).

komunikat 2 z 2013-10-18 23:59

Plan zajęć pierwszego i drugiego zjazdu jest w wersji raczej całkowicie ostatecznej, kolejne mogą być jeszcze troszkę pływające.

Pojawiło się pytanie o możliwość (za)parkowania - odpowiadam:
A - "Łącznik", wejście między akademikami, tu będą pierwsze zajęcia, parking zamknięty.
B - "Lipsk", wysoki zielony, tu będzie większość zajęć, numery sal poprzedzone literką "s", parking zamknięty.
C - parking "dla studentów", duży, darmowy.
D - parking "osiedlowy ZWM", darmowy + ogrodzony_płatny.
E - parking "osiedlowy za sklepami", darmowy.
F - parking "osiedlowy strzeżony", prywatny, strz.24h, płatny.
G - parking "za Lipskiem", darmowy.
H - parking "ul. Stokrotek", darmowy.

komunikat 1 z 2013-10-11 18:30

Jest już pierwsza robocza wersja planu zajęć, dostępna do pobrania [nieaktualne].

Bardzo się postaramy, aby terminy zjazdów oraz godziny rozpoczęcia/zakończenia zajęć już pozostały takie jak ustalono, abyście Państwo mogli planować podróż i pobyt.

Sobotę rozpoczynamy nie-za-wcześnie, aby osoby dojeżdżające pociągiem 10:40 też jako-tako zdążyły ; niedzielę kończymy na tyle wcześnie, abyście Państwo mogli na poniedziałek dojechać.

Pierwszy zjazd jest 26 października, zgodnie z zapowiedziami.

Na planie zajęć jest pełna legenda, wyjątek: bloczki oznaczone na czarno to dodatkowe godziny "na wyłączność" przeznaczone na dyskusje pracowników (funkcjonariuszy) Instytucji Partnerskiej z danym prowadzącym, który prowadził wykłady w danym dniu. Uczestnicy studiów niebędący pracownikami *tej* instytucji mają wtedy czas wolny.

Zajęcia będą prowadzone w salach dydaktycznych budynku "Lipsk" Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej, ul. Sosnkowskiego 31.

Są jeszcze wolne miejsca w osiedlu akademickim Politechniki Opolskiej, polecam budynek "Łącznik" z pokojami dla doktorantów, zlokalizowany 50 metrów od budynku "Lipsk" (i 50 metrów od stołówki) (i 50 metrów od supermarketu) (i 50 metrów od kręgielni/bilardu) - informacje dot. noclegów w D.S. "Łącznik" - pani Barbara Walkowiak (77)449-8533. Pozostałe akademiki (Pryzma, Zygzak, Zaścianek - 100m od "Lipska" ; Sokrates - 1km od "Lipska") - tutaj. Koszt noclegu to nieco ponad 100 zł

Mapka z lokalizacją budynku "Lipsk":

Wyświetl większą mapę

Dojazd z dworca PKP Opole Główne / PKS Opole bardzo prosty i wygodny, autobusem MZK linią "3" i innymi, np. z miejsca B lub C do miejsca D (Mikołajczyka lub Sosnkowskiego):

Wyświetl większą mapę

Kościół (parafia Przemienienia Pańskiego, osiedle ZWM) - około 1 km od "Lipska", msza św. kompatybilna z planem zajęć - o godz. 7:00